Bias ( Priene’li ) Sözleri

Bias Prieneli Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Bias ( Priene’li ) Sözleri Yer Almaktadır , Bias ( Priene’li ) Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Aptal da kötü de olma…

Acelecilikten ve gevezelikten uzak dur, böylece yanlış yapmaktan kaçınmış olursun, yoksa yanlışlara üzülmek için çok beklemeyeceksin.

Bir işe girişirken tedbiri elden bırakma, ama iş başlayınca var gücünle çalış.

Kendine aynada bak: Güzel buluyorsan, onurlu bir biçimde davran; çirkin buluyorsan da doğanın eksikliğini onurlu bir biçimde davranışınla kapat.

Gençliğinde eyleme yaşlılığında erdeme bağlan.

Musibetlere tahammül edememek en büyük musibettir.

Yeri gelince konuş.

İyi bir iş yaptığın zaman onu tanrılardan bil, kendinden değil.

Sakınmayı sev.

Sakınmazlık etme.

Yaptığın şeyi düşün.

Saygılı bir dinleyici ol.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Bias ( Priene’li ) Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Bias ( Priene’li ) Sözleri Yazabilirsiniz.
Bias ( Priene’li ) Sözleri Alıntıları , Bias ( Priene’li ) Sözleri sözleri ve alıntıları , Bias ( Priene’li ) Sözleri Sözleri, Bias ( Priene’li ) Sözleri Özlü Sözleri, Bias ( Priene’li ) Sözleri Anlamlı Sözleri, Bias ( Priene’li ) Sözleri sözleri tumblr, Bias ( Priene’li ) Sözleri sözleri facebook, Bias ( Priene’li ) Sözleri sözleri instagram, Bias ( Priene’li ) Sözleri