Augustus John Cuthbert Hare Sözleri

Augustus John Cuthbert Hare Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Yer Almaktadır , Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Bugün geri kalan ömrümüzün ilk günüdür, ona göre değerlendirin.

Herkes; kendi tiyatrosunun sahibi, idarecisi, oyuncusu, yazarı, süflorü, dekorcu su, gişe memuru, kapıcısı ve seyircisidir.

Hayattaki başarısızlıkların yarısı, başkalarının başarılarından pay almaya çalışırken gerçekleşir.

Bir dilencinin yoksulluğundan olduğu kadar, bir sarayın zenginliğinin de uzak durmalısın.

Eleştirmeciler, yazarları anlamadıklarını söyleyip duruyorlar. Peki, ama bu yazarların suçu mu?

Denizi anlaman gerekmez; bir tek su damlasını seyretmen, yaşamın bütün harikalarını görmen için yeterlidir.

Düşünce, rüzgâr; bilgi yelken; insanlıkta kayığın kendisidir.

Hiç rüya görmediğinden yakınanlar vardır. Hayat, bir rüya değil mi?

Bilgi, sevgiyle zekanın anasıdır.

İnsanlar kendisini düşünmeye zorlayana hakim olur ama ondan uzak durur. Kendisini güldürenden hoşlanır, kalbini kırana aşık olur ama iltifat edenle evlenir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Yazabilirsiniz.
Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Alıntıları , Augustus John Cuthbert Hare Sözleri sözleri ve alıntıları , Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Sözleri, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Özlü Sözleri, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri Anlamlı Sözleri, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri sözleri tumblr, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri sözleri facebook, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri sözleri instagram, Augustus John Cuthbert Hare Sözleri