Audrey Hepburn Sözleri

Audrey Hepburn Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Audrey Hepburn Sözleri Yer Almaktadır , Audrey Hepburn Sözlerini Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.

Evlenirsem çok evli olmak isterim.

Başarı, önemli bir doğum gününe ulaşmanız ve tamamen aynı olduğunuzu bulmanız gibidir.

Yaşamak bir müzeyi yıkmak gibidir. Daha sonrasına kadar gördüklerinizi gerçekten özümsemeye, düşünmeye, bir kitapta aramaya ve hatırlamaya başlamazsınız – çünkü hepsini aynı anda alamazsınız.

Hayat kısa. Kuralları çiğneyin, çabuk affedin, yavaş öpün, gerçekten sevin, kontrolsüz bir şekilde gülün ve sizi gülümseten hiçbir şeyden asla pişmanlık duymayın.

Öğrendiğim her şeyi filmlerden öğrendim.

Bir kadının güzelliği giydiği elbisede, beden ölçülerinde ya da saçını tarayış biçiminde değildir.

Yaşlandıkça, biri kendine, diğeri başkalarına yardım etmek için iki elin olduğunu keşfedeceksin.

Bir kadının güzelliği gözlerinde görülür, çünkü gözler kalbin aynasıdır, sevginin yaşadığı yerin!

Hayatta tutunacak en iyi şey birbirimizdir.

Bir kişi hakkında, başkaları hakkında söylediklerinden, başkalarının onun hakkında söylediklerinden daha fazlasını anlatabilirsiniz.

Benimki gibi bir yüzle fotoğraflara düşeceğimi hiç düşünmemiştim.

Hayatta tutunacak en iyi şey birbirimiziz.

Bahçe dikmek yarına inanmaktır.

Muazzam bir şefkat ihtiyacıyla doğdum ve korkunç bir sevgi ihtiyacıyla doğdum.

Yarının başka bir gün olduğuna inanıyorum ve mucizelere inanıyorum.

İyi bir kadını aldatmak, hazine yerine çöp seçmek gibidir.

Kabul edelim, güzel bir kremalı çikolatalı kek birçok insan için çok şey yapar; benim için yapar.

Hayat bir partidir. Onun için giyin.

Beni güldüren insanları seviyorum. Dürüst olmak gerekirse gülmenin en sevdiğim şey olduğunu düşünüyorum. Çok sayıda hastalığı iyileştirir. Muhtemelen bir insandaki en önemli şey.

Yapmayanların vermeyenlere vermesi gereken ahlaki bir zorunluluk var.

Her zaman tutumlu olduğum için bir şöhrete sahip oldum – daha az nazik insanlar bana ucuz diyebilir. Ama bir yuva yumurtası yapmaya olan ilgim, Arnhem’de paranın ağaçlar gibi büyüyebileceğini öğrendiğim günlere kadar uzanıyor.

Çok erken yaşlarda, hayatı koşulsuz kabul etmeye karar verdim. Bunun benim için özel bir şey yapmasını asla beklemiyordum, yine de umduğumdan çok daha fazlasını başarmış gibiydim. Çoğu zaman, hiç aramadan başıma geldi.

Makyaj sadece dışarıdan güzel görünmeni sağlayabilir, ama içinde çirkin olmana yardımcı olmaz. Makyajı yemediğin sürece.

Hiçbir şey imkansız değildir. Sonuçta imkansızın içinde bile imkan bulunuyor.

En önemli şey hayatınızdan zevk almak, mutlu olmak, önemli olan tek şey budur..

Eğlence için, bir parti, orada olmayanlar kadar kimseyi kabul etmez.

Tüm kurallara uyarsanız, tüm eğlenceyi kaçırırsınız.

Kalbin kırılıyor, hepsi bu. Ama yargılayamaz veya parmaklarınızı gösteremezsiniz. Sadece seni takdir edecek birini bulacak kadar şanslı olmalısın.

Bir kızın cildini mahvedebilecek belirli ilgi odağı tonları vardır.

Ben içe dönük biriyim… Tek başıma olmayı, dışarıda olmayı, köpeklerimle uzun yürüyüşler yapmayı ve ağaçlara, çiçeklere, gökyüzüne bakmayı seviyorum.

Bir bardak çay demleyeceğiniz kimseniz yoksa, kimsenin size ihtiyacı yoksa, bence işte o zaman hayat sizin için bitmiştir.

Her kadın için kırmızı bir gölge vardır.

Çok sık yalnız kalmalıyım. Cumartesi gecesi ile Pazartesi sabahı dairemde yalnız geçirirsem çok mutlu olurum. Ben böyle yakıt ikmali yapıyorum.

Mutlu kızlar en güzelidir.

Her şey ters gidiyor gibi göründüğünde güçlü olmaya inanıyorum.

Güzel gözlerin olsun istiyorsan, onları başkalarındaki güzellikleri görmek için kullan. Güzel dudaklar için nezaket sözcükleri söyle. Ve güzel bir duruş için hiçbir zaman yalnız olmadığını bilerek yürü.

Kendi hayatım bir peri masalından çok daha fazlasıydı. Zor anlardan payıma düşeni yaptım, ama yaşadığım zorluk ne olursa olsun, her zaman ödülü aldım.

Paris her zaman iyi bir fikirdir.

Her zaman yeterli dolaba sahip olacağım günü hayal etmişimdir – büyük dolaplar. bazı insanlar büyük bir yüzme havuzuna sahip olmayı hayal ediyor, benimle birlikte dolaplar.

Yalnız olmak istemiyorum, yalnız kalmak istiyorum.

Ve bir kadının güzelliği, yıllar geçtikçe daha da büyür!

İnsanlar, her şeyden çok, restore edilmeli, yenilenmeli, canlandırılmalı, geri alınmalı ve kurtarılmalıdır; asla kimseyi atmayın.

Zarafet, hiç solmayan tek güzelliktir.

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Audrey Hepburn Sözlerini Okudunuz,  Ayrıca Sizler de Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Audrey Hepburn Sözlerini Yazabilirsiniz.
Audrey Hepburn Sözleri, Audrey Hepburn Alıntıları, Audrey Hepburn Özlü Sözleri, Audrey Hepburn Anlamlı Sözleri ,Şairler ve Sözleri, Şairler ve Alıntıları