Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri

Armand Jean Du Plessis De Richelieu Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Yer Almaktadır , Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
İnsanlar böyledir işte, yaptıkları önemsiz iyilikleri pahalıya satarlar.

Bir devleti iyi yönetmek için, çok dinleyip az söylemelidir.

Nasıl her tarafında gözü olan bir vücut ucube sayılırsa, bütün vatandaşlara bilgin olan bir devlet de öyle bir ucube sayılır.

Kafasızlıklardan başka aralarında hiçbir bağ olmayan insanların temsil ettikleri birlik, büyük bir kuvvet meydana getiremez.

Bir insanın içinde intikam almak arzusu varsa, onu iş başına getirmek, bir delinin eline kılıç vermekten farksızdır.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Yazabilirsiniz.
Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Alıntıları , Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri sözleri ve alıntıları , Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Sözleri, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Özlü Sözleri, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri Anlamlı Sözleri, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri sözleri tumblr, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri sözleri facebook, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri sözleri instagram, Armand Jean du Plessis de Richelieu Sözleri