Ahmet Taner Kışlalı Sözleri

Ahmet Taner Kislali Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Yer Almaktadır , Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Sürekli geçmişi yaşayanlar, geleceği kuramazlar.

Para, geleneksel toplumda köylüyü satın alır. Çağdaş toplumda ise kafaları ve oyları.

İnancı yıkılmış, umudunu yitirmiş bir insan da ruhsal açıdan sakat bir insandır.

Demokrasi, kendinden yararlananlar çoğaldıkça güçlenir; dışladığı insanların sayısı arttıkça zayıflar.

Gücün, gücü dengelemediği yerde demokrasi olmaz.

İran ve Arap toplumlarında dine saygının temelinde “Allah korkusu” varken; Anadolu’nun İslam anlayışında hep “Allah sevgisi” öne çıkmıştır.

Güçsüz insan aynı zamanda güçlü olduğuna inandığı bir kişi ya da düzene koşulsuz bağlanıp boyun eğerek de kendini güçlü hissetmeyi deneyebilir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Yazabilirsiniz.
Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Alıntıları , Ahmet Taner Kışlalı Sözleri sözleri ve alıntıları , Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Sözleri, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Özlü Sözleri, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri Anlamlı Sözleri, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri sözleri tumblr, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri sözleri facebook, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri sözleri instagram, Ahmet Taner Kışlalı Sözleri