Agah İzzet Yazgaç Sözleri

Erkek Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Agah İzzet Yazgaç Sözleri Yer Almaktadır , Agah İzzet Yazgaç Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Bedelsiz alınan nimetlerin ücreti; çok defa hürriyet, vicdan ve şeref gibi paha biçilmeyen kıymetlerle ödenir.

İlim işlenmemiş zeka, ayan bozuk saat gibidir. Kâh ileri gider, kâh geri kalır.

Namertler, samimi olarak öfkelenmezler. Bunlar, gösterecekleri öfkenin şiddetini karşısındakilerin acizlerinden alırlar.

Kadınlar için otuzuncu yaş, sanki bir uçurumun üzerine kurulmuş çürük köprüdür. En kabadayıları bile oradan geçmek için senelerce düşünürler.

Mutluluk makineye benzer; ne kadar basit olursa, o kadar az bozulur.

Kolayca kazanılan şöhretler, kanadı çürük uçaklara benzerler; yükseldikçe sükût tehlikesini artırmış olurlar.

Zenginlik, birçok ahmaklara zekânın maskesini giydirir.

Ümit, çok defa vaadini yapmayan, fakat arkadaşlığından da vazgeçilmeyen vefasız bir sevgilidir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Agah İzzet Yazgaç Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Agah İzzet Yazgaç Sözleri Yazabilirsiniz.
Agah İzzet Yazgaç Sözleri Alıntıları , Agah İzzet Yazgaç Sözleri sözleri ve alıntıları , Agah İzzet Yazgaç Sözleri Sözleri, Agah İzzet Yazgaç Sözleri Özlü Sözleri, Agah İzzet Yazgaç Sözleri Anlamlı Sözleri, Agah İzzet Yazgaç Sözleri sözleri tumblr, Agah İzzet Yazgaç Sözleri sözleri facebook, Agah İzzet Yazgaç Sözleri sözleri instagram, Agah İzzet Yazgaç Sözleri