Acun Ilıcalı Sözleri

Acun Ilicali Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Acun Ilıcalı Sözleri Yer Almaktadır , Acun Ilıcalı Sözlerini Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.

Bana baktığında ‘Bu adam normal’ dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin

Bu sevgiyi yaşayan birinin, ‘Şunu dert ettim’, ‘Bunu dert ettim’ diye düşünmemesi lazım” dedi. Ben de her zaman bu sevginin değerini bilmem gerektiğine inanıyorum.

Hayatımın 25 yaşına kadar olan bölümünde 10 bin insanda ancak bir kişinin yaşayacağı zorluk ve acıları yaşayıp bu noktaya geldim.

Çevrem beni motive eder ama temkinli ol diyen de var. İş konusunda ise doğru insanları seçerek hep onlarla çalıştım.

Köşeye çekilirsem bu kadar eğlenemem. Her gün ya bir köşeye çekilirsem diye korkuyorum.

Birincisi, maddiyatla adam olunmadığını düşündüğümü insanlara hissettiriyorum. İkincisi, insanlar gözlerinin önünde sabah-akşam çalışarak bir noktaya gelmiş bir insana karşı daha çok takdirle bakıyorlar.

Benimki adrenalin bağımlılığı. İş hayatında aldığım yüksek risklerin temelinde de bu var.

Benim şöhrete dayalı bir hayatım yok. İç dünyamın da şöhretle bir bağlantısı yok. Dostlarımla, çocuklarımla vakit geçirip zaten kendi çevremin bana verdiği sevgiyle yeteri kadar doyuma ulaşıyorum.

İç dünyamı erken olgunlaştırdı. Bu hayatta aslında ben gerçek bir survivor’ım.

İnsanlara yeni kanalı buldurma / öğretme zorunluluğundan kurtulmak için, aslında riske giriyor gibi görünüyorum ama sırf riske girmemek adına kanal satın aldım.

Bu noktaya anladığım işleri yaparak geldim.

Acun Firarda programına harcadığımız enerjinin 4 te 1ini şuanki projelerimizde harcıyoruz. Çünkü o dönemler yükselme dönemimizdi, yükselme döneminde adeta kendimizi parçalıyorduk.

Bir projeye başlarken çekirdek aileyi değil, geniş aileyi baz aldım.

İlk başlarda televizyon kanalı almayı hiç düşünmedik, reytinglerde arkamızdan gelenlerle fark açılınca bu başarının ve kitlenin kalana dönüşmesi gerektiğini düşündük ve Tv8’i aldık.

Allah bana öyle kızlar nasip etti ki hayatım boyunca bir gün bile erkek çocuğum olsaydı diye düşünmedim.

Hiçbir zaman kendime hedef koymadım, hayat beni nereye götürürse en iyisini yapmaya çalıştım.

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Acun Ilıcalı Sözlerini Okudunuz,  Ayrıca Sizler de Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Acun Ilıcalı Sözlerini Yazabilirsiniz.
Acun Ilıcalı Sözleri, Acun Ilıcalı Alıntıları, Acun Ilıcalı Özlü Sözleri, Acun Ilıcalı Anlamlı Sözleri ,Şairler ve Sözleri, Şairler ve Alıntıları