Acun Ilıcalı Sözleri

Acun Ilicali Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Acun Ilıcalı Sözleri Yer Almaktadır , Acun Ilıcalı Sözlerini Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.

Ruh maddiyatla doymuyor. Para mutluluk getirmiyor. Dünyada hep isteyeceğiniz bir şeyler oluyor. Sonuçta hiçbir zaman mutlu olamıyorsunuz.

Zevk aldığım her şey aslında işimin bir parçası. Bu sebeple yaptığım iş zaten benim zevkim. Ben hobisini işe çevirmiş bir insanım.

Şimdi de “Yapamaz” diyorlar. Aslında benim bu konuda uğurum gerçekleşiyor. İnsanlar “Yapar” deselerdi korkardım.

Acun Firarda programına harcadığımız enerjinin 4 te 1ini şuanki projelerimizde harcıyoruz. Çünkü o dönemler yükselme dönemimizdi, yükselme döneminde adeta kendimizi parçalıyorduk.

Bu noktaya anladığım işleri yaparak geldim.

İnsanlara yeni kanalı buldurma / öğretme zorunluluğundan kurtulmak için, aslında riske giriyor gibi görünüyorum ama sırf riske girmemek adına kanal satın aldım.

Hepimiz kargaşa içinde ne kadar az yaşadığımızın farkına varamıyoruz.Rüya gibi geçen bir hayatın içindeyiz ve hepimiz için de sonu belli.

Kızlarımı gördüğüm zaman mutluluktan ölecek gibi oluyorum.

Dışarıdan duruş olarak çok normal gibi duruyorum, bana baktığında “Bu adam normal” dersin ama derinlere indikçe tatlı bir deli görebilirsin, öyle bir yapım var.

Hiçbir zaman kendime hedef koymadım, hayat beni nereye götürürse en iyisini yapmaya çalıştım.

İyi insanın değerini kötü insan belli eder.

Çevrem beni motive eder ama temkinli ol diyen de var. İş konusunda ise doğru insanları seçerek hep onlarla çalıştım.

Bir projeye başlarken çekirdek aileyi değil, geniş aileyi baz aldım.

Hayatta insanlara, benden küçüklere vereceğim en büyük tavsiyem, bırakın hayat sizi bir yere götürsün. Kendiniz bir tarafa sürmeye kalkarsanız bence mutluluğu yakalayamazsınız.

Ben ruhumu hiçbir zaman mallar üzerinden beslemedim. Ruhumun besini; arkadaşlarım, çocuklarım ve ailem. Onlardan da sürekli bunu aldığım için varlıkla yokluk arasında bir amaçsızlığa hiç düşmedim.

Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Acun Ilıcalı Sözlerini Okudunuz,  Ayrıca Sizler de Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Acun Ilıcalı Sözlerini Yazabilirsiniz.
Acun Ilıcalı Sözleri, Acun Ilıcalı Alıntıları, Acun Ilıcalı Özlü Sözleri, Acun Ilıcalı Anlamlı Sözleri ,Şairler ve Sözleri, Şairler ve Alıntıları