Abraham Maslow Sözleri

Abraham Maslow Sözleri

Bu Sayfada Biribirinden Güzel Abraham Maslow SözleriYer Almaktadır , Abraham Maslow Sözlerini Okuyup Arkadaşlarınız İle Veyada Sosyal Platformlarda Paylaşabililirsiniz. 
Abraham Maslow Sözleri
Sahip olduğunuz tek şey çekiçse, her şey çivi gibi görünmeye başlar.

İnsan, ne olmaya muktedirse ‘o’ olmalıdır.

Mutlu insanların zihinlerinde iş eğlence ayrımı yapılmaz; çünkü yaptıkları işten zevk alırlar.

Genellikle en mükemmel olduğumuz anlarda gözümüze çarpan kendimiz olmaktan korkarız.

Sahip olduğunuz tek şey bir çekiçse, herşeyi bir çivi olarak görmeye başlarsınız.

Kendini gerçekleştiren insanlar gerçeği olumlu biçimde algılarlar ve belirsizliğe katlanabilirler. Kendilerini, başkalarını ve olayları olduğu gibi kabul ederler. Düşünce, duygu ve davranışları içtendir. İyi bir doğaları vardır, yaratıcı verimli ve üretkendirler, insanların ortak mutluluğu ile ilgilidirler. Aynı zamanda yaşamın gerçekçi, insancıl ve barışçıl amaçlarına dönük eylemlerine, yoğun bir duyarlılık gösterirler. İnsanlarla doyurucu, kalıcı ve sevgi içinde iletişim kurarlar.

Oturduğu yerle iftihar eden bir insan görmeyi severim. Sevdiğim diğer bir şey de bir insanın oturduğu yerde kendisiyle iftihar ettirecek şekilde yaşamasıdır.

Bu Sayfayızda Biribirinden Güzel Abraham Maslow Sözlerini Okudunuz,  Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bidiğiniz Abraham Maslow Sözlerini Yazabilirisiniz.
Abraham Maslow Sözleri