Abdullah bin Mesud Sözleri

Erkek Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Abdullah bin Mesud Sözleri Yer Almaktadır , Abdullah bin Mesud Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Tevâzu, hasis adamı yükseltir; kibir de, yüksek adamı alçaltır.

Hayır eken çok mahsul alır. Şer eken ise pişmanlık biçer.

İnsan kalbine iki yönden baskı ve telkin gelir. Birisi melektendir ki, hayırı söyler ve hakkı tasdik eder. Kalbinde bunu bulan kimse bilsin ki, bu Allah’tandır. Ve Allah Teâlâ’ya hamdetsin. Diğer telkin ise, şeytandan gelir; şerri teşvik eder, hakkı yalanlar ve insanı hayırdan meneder. Kalbinde bunu bulan kimse, derhal şeytanın şerrinden Allah’a sığınsın.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Abdullah bin Mesud Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Abdullah bin Mesud Sözleri Yazabilirsiniz.
Abdullah bin Mesud Sözleri Alıntıları , Abdullah bin Mesud Sözleri sözleri ve alıntıları , Abdullah bin Mesud Sözleri Sözleri, Abdullah bin Mesud Sözleri Özlü Sözleri, Abdullah bin Mesud Sözleri Anlamlı Sözleri, Abdullah bin Mesud Sözleri sözleri tumblr, Abdullah bin Mesud Sözleri sözleri facebook, Abdullah bin Mesud Sözleri sözleri instagram, Abdullah bin Mesud Sözleri