Abdi İpekçi Sözleri

Abdi Ipekci Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Abdi İpekçi Sözleri Yer Almaktadır , Abdi İpekçi Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Hayvanlar Afrika’da günlük hayata karakterini veren bir unsurdur. Afrikalılar, vahşi hayvanların bulundukları mıntıkalarda yaşarlar, onlardan korkarlar, onları yerler ve onlara taparlar.

Mehtaplı bir gece idi. Tepemde koskoca bir ay, bütün ışığını gözümün içine dolduruyordu. Elektrik olsa düğmeyi çevirir uyurdum. Fakat mehtabı nasıl söndürmeli?

Güzel Sözler

Yaşamakta olduğumuz günler göstermektedir ki, güçlü liderler ne kadar yaşlanırsa yaşlansınlar siyasetten ayrılmaları kolay olmamaktadır.

Öyle bir anayasa yapın ki, bir daha ihlali mümkün olmasın.

Ben demokratik sosyalizme inanıyorum.

Tek çıkar yol Sosyalizmdir.

Bizim özlediğimiz sosyalizm, Marx’ın ihtilalci sosyalizmi asla değildir.

Özlü Sözler

Basın hürriyetini koruma yolu, kendi kendini kontroldür.

Bütün totaliter rejimlere olduğu gibi komünizme de karşıyız. İnsanın geleneksel değerlerine inanmayan, mülkiyet hakkını kökünden yok eden, özgürlükleri silip süpüren bu rejim insanları mutlu edemez.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Abdi İpekçi Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Abdi İpekçi Sözleri Yazabilirsiniz.
Abdi İpekçi Sözleri Alıntıları , Abdi İpekçi Sözleri sözleri ve alıntıları , Abdi İpekçi Sözleri Sözleri, Abdi İpekçi Sözleri Özlü Sözleri, Abdi İpekçi Sözleri Anlamlı Sözleri, Abdi İpekçi Sözleri sözleri tumblr, Abdi İpekçi Sözleri sözleri facebook, Abdi İpekçi Sözleri sözleri instagram, Abdi İpekçi Sözleri